Eş Genel Başkanlarımız Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, SYKP'nin 5'inci Olağan Kongresine katıldı.
Tecridin kaldırılması ve Kürt sorununda demokratik çözümün önünün açılması için başlatılan Özgürlük Yürüyüşü 8’inci gününde devam ediyor.
Tecridin kaldırılması ve Kürt sorununda demokratik çözümün önünün açılması için başlatılan Özgürlük Yürüyüşü 7’nci gününde devam ediyor.
Grup Başkanvekilimiz Sezai Temelli, TBMM’de basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Başak Demirtaş'ın açıklaması.
Tecride son verilmesi ve Kürt sorununda demokratik çözüm talebiyle başlatılan Özgürlük Yürüyüşü 6’ncı gününde devam etti.
Tecride son verilmesi ve Kürt sorununda demokratik çözüm talebiyle başlatılan Özgürlük Yürüyüşü 5’inci gününde Muş ve Şırnak'ta.
Eş Genel Başkanımız Tuncer Bakırhan ve beraberindeki heyet, 6 Şubat Depreminin yıldönümü nedeniyle deprem bölgesindeydi.
Parti Sözcümüz Ayşegül Doğan, Genel Merkezimizde basın toplantısı düzenledi.
Tecridin sona ermesi ve Kürt sorununa demokratik çözüm talebiyle başlatılan yürüyüş üçüncü gününde Ağrı ve Hakkari'deydi.
Tecride son verilmesi ve Kürt sorununa demokratik çözüm talebiyle başlatılan Özgürlük Yürüyüşü 2 ayrı koldan devam ediyor.
Özgürlük Yürüyüşünün Kars ayağı, Eş Genel Başkanımız Tülay Hatimoğulları'nın katıldığı basın toplantısıyla başladı.
Özgürlük Yürüyüşünün Van ayağı, Eş Genel Başkanımız Tuncer Bakırhan’ın da katıldığı basın toplantısıyla başladı.
Grup Başkanvekilimiz Gülistan Kılıç Koçyiğit, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Açlık grevinde yakınları bulunan anneler, Kadın Meclisi Sözcümüz Halide Türkoğlu ile birlikte Meclis Basın Kapısı önünde basın açıklaması yaptı.
31 Mart Yerel Seçimleri için aday tanıtım toplantımız Amed’de gerçekleştirildi.